دانلود Telegram برای اندروید

اپلیکیشن ارتباطی Telegram با در نظر گرفتن دو اصل امنیت و سرعت توسعه یافته است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گروه‌های چت با حضور ۲۰۰ نفر را ایجاد کرد و در عین‌حال ویدئوهایی با حجم ۱ گیگابایت را نیز می‌توان ارسال نمود که از جمله‌ی قابلیت‌های اصلی این بستر ارتباطی است. همانطور که گفتیم تمامی پیام‌های ارسالی از طریق سرویس ذخیره‌ی ابری ذخیره می‌شود و می‌توان با استفاده از وب، پلتفرم‌های موبایل یا انواع سیستم‌عامل‌ها به این سرویس دسترسی پیدا کرد. برای افرادی که امنیت اصلی‌ترین فاکتور در انتخاب یک اپلیکیشن است، قابلیتی با عنوان Secret Chat اضافه شده که از کدگذاری end-to-end استفاده شده که با استفاده از آن فقط گیرنده قادر به باز کردن کد پیام و خواندن آن است. همچنین هیچ‌یک از پیام‌های ارسال شده در حالت Secret Chat در سرور‌ها ذخیره نشده و همچنین می‌توان تنظیمات رو طوری انجام داد که پیام‌ها پس از ارسال از روی هر دو دستگاه پاک شوند.

توضیحات:

اپلیکیشن تلگرام جایگزینی مطمئن برای وایبر و دیگر پیامرسان هاست که علاوه بر سرعت و امنیت، بسیار ساده،‌کاربر پسند و کاملا رایگان می باشد.

  • این پیامرسان در همه ی پلتفرم ها منتشر شده و به طور همزمان همسانسازی می شود.
  • ارسال فایل با هر پسوند (.doc, .zip, .pdf و … )
  • ارسال فایل تا سقف حجم ۱ گیگابایت
  • ایجاد محیطی امن برای گفت و گو
  • ایجاد گروهی ۲۰۰ نفری و ارسال پیام همزمان به حداکثر ۱۰۰ نفر از افراد لیست تماس
  • دارای کدنویسی منسجم و سبک که امکان نصب آن را در ضعیف ترین سیستم ها ممکن می سازد
  • رایگان و بدون تبلیغات
  • اعتنا و احترام به حریم خصوصی کاربر و در امان نگاه داشتن اطلاعات شخصی شما
  • و …

 

و

 

 

telegram (5)_AppLens.irtelegram (4)_AppLens.irtelegram (6)_AppLens.irtelegram (3)_AppLens.irtelegram (2)_AppLens.irtelegram (1)_AppLens.irtelegram-applens.ir

نقد و بررسی:

توسعه‌دهندگان تلگرام مدعی توسعه‌ی سریع‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان موجود هستند و دلیل این ادعا را عدم متمرکز کردن سرورها در یک نقطه‌ی خاص و استفاده از سرور‌های توزیع شده در نقاط مختلف جهان عنوان می‌کنند که از این‌رو کاربران به نزدیک‌ترین سرور‌های موجود دسترسی یافته و پیام‌ها از این طریق ارسال و دریافت می‌شوند. اپلیکیشن تلگرام فضای نامحدود ابری را برای ذخیره‌ی پیام‌های ارسال شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد و نکته‌ی مهم‌تر رایگان بودن این اپلیکیشن بدون نمایش تبلیغات اعصاب‌خوردکن در محیط اپلیکیشن است.

این اپلیکیشن علاوه بر اندروید، iOS و ویندوزفون برای سایر سیستم‌عامل‌ها چون ویندوز، مک و لینوکس (۶۴ بیت – ۳۲ بیت) نیز ارائه شده و در صورت عدم امکان استفاده از نرم‌افزار برای این سرویس ارتباطی می‌توان از نسخه‌ی وب آن استفاده کرد.

 

منبع نقد: زومیت